انجمن علمی مهندسی و ترمیم بافت ایران

انتخابات انجمن علمی مهندسی و ترمیم بافت ایران

زمان انتخابات: پنجشنبه 30 تیرماه از ساعت 00:15 لغایت 23:45

لطفا جهت رای دادن به اعضای مورد نظر خود، به سامانه انتخابات الکترونیکی به آدرس http://iman.behdasht.gov.ir مراجعه فرمایید.

لطفا برای مشاهده رزومه و برنامه هر یک از نامزدها از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

فراخوان

انجمن علمی مهندسی و ترمیم بافت ایران در نظر دارد به منظور پویایی هر چه بیشتر حوزه پزشکی بازساختی و تکمیل فرآیند اولین دوره انتخابات الکترونیک، اقدام به جذب اعضای جدید نماید. لذا از علاقه مندان واجد شرایط دعوت به عمل می آید، با مراجعه به سایت انجمن ثبت نام نمایند.

   شرایط عضویت مطابق اساسنامه مصوب  انجمن به شرح زیر میباشد:

الف: کلیه افرادی كه دارای مدرک فوق لیسانس، دکترا، پسا دکترا، و فلوشیپ در رشته مهندسی بافت باشند.

ب: کلیه فارغ التحصیلان دکترا در هر یک از رشته های علوم پایه پزشکی، علوم نوین پزشکی، بیومواد و یا متخصصین بالینی با حداقل 3 سال سابقه فعالیت در زمینه مهندسی بافت (با تایید هیئت موسس یا هیئت مدیره) و داشتن 3 مقاله مرتبط با مهندسی بافت که نویسنده اول یا مسئول مقاله باشند، ميتوانند طبق ضوابط مذکور در اين اساسنامه به عضويت انجمن درآيند.

ج: کلیه کسانی که دارای حداقل مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با رشته مهندسی بافت و دکترای حرفه ای (پزشکی، داروسازی، دندانپزشکی) که در زمینه مهندسی بافت فعالیت داشته اند ( با تایید هیئت موسس یا هیئت مدیره) می¬توانند به عضویت وابسته انجمن درآیند. 

لطفا برای ورود به صفحه ثبت نام از طریق لینک زیر اقدام نمایید:

اطلاعیه اعلام کاندیداتوری

کاندیداهای محترم انتخابات انجمن علمی مهندسی و ترمیم بافت ایران لطفاً پس از تایید عضویت پیوسته در انجمن، فرم‌ رزومه و فرم برنامه‌های مد نظر را پس از دریافت و تکمیل، در قالب فایل PDF حداکثر تا تاریخ هشتم تیر ماه 1401 به آدرس info@iterm.ir ارسال فرمائید. لطفا در قسمت موضوع ایمیل عبارت “مدارک جهت کاندیداتوری” ذکر گردد.

لطفا دقت نمایید که پس از تکمیل فرم‌های ارائه شده، حتما قبل از ارسال آنها را به فرمت PDF تبدیل نمایید، در غیر این صورت ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اعضای هیئت مدیره انجمن علمی مهندسی و ترمیم بافت ایران

دکتر جعفر آی

رئیس هیئت مدیره انجمن

دکتر علی صمدی کوچکسرایی

نایب رئیس

دکتر ارش خجسته

عضو هیئت مدیره

دکتر محمدرضا نورانی

بازرس

دکتر شکرگزار

عضو هیئت مدیره

دکتر نسرین لطفی بخشایش

دبیر انجمن

دکتر سمیه ابراهیمی باروق

عضو علی البدل

دکتر علی اکبر علیزاده

خزانه دار

دکتر پیمان کیهان ور

عضو علی البدل

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به انجمن علمی مهندسی و ترمیم بافت ایران می‌باشد.